Sem vložte podnadpis

Fotíš leteckou akrobacii? Nauč se ji fotit lépe!

Chceš si vyzkoušet, jak fotit leteckou akrobacii na závodech? Nachystej si tedy pevné boty, hodně toho na letišti oběhneme! Rozhodně Ti nesmí chybět ani chuť experimentovat, budeme se občas válet v trávě a schovávat za keři, abychom pořídili snímky kreativní a opravdu neokoukané!

O letecké akrobacii: závody se konají obvykle několik dní po sobě a můžeš se během nich setkat s piloty různých kategorií letecké akrobacie, a to počínaje kategorií Sportsman, Intermediate, ale i Advanced. Setkáš se zde s piloty při přípravě na akrobatickou sestavu, před odletem, ale i po jejich příletu a samozřejmostí je možnost sledovat samotný průběh závodu s bezprostřední blízkosti.
Proč letecká akrobacie: jedná se o akční a dramatické záběry, během kterých budeme hledat ty nejzajímavější pohledy a vhodné pozadí tak, aby výsledná fotografie diváka doslova vtáhla do atmosféry celého dění. Naučíš se tedy pracovat v náročných podmínkách, na jejichž řešení bude omezené množství času.
Náplň workshopu: definování cíle, kterého chceš v rámci našeho setkání, ale i do budoucna dosáhnout. Vysvětlení plně manuálního režimu fotoaparátu (ISO, clona, čas, vyvážení bílé barvy, režimy ostření a ostřící body). Definice kompozice a její využití v praxi. Rozvržení míst pro fotografování dle programu celého závodu a fotografování letadel v praxi. Pořízené fotografie po skončení workshopu společně projdeme, pomohu Ti s jejich úpravami a následně je vyhodnotíme. V případě příznivého počasí bude během workshopu vyhlášena soutěž o pořízení fotografie dle zadání. Odměnou pro vítěze bude možnost absolvovat po skončení závodu Air2Air fotografování.
Co s sebou: zrcadlovku nebo kompakt s výměnnými objektivy - od rybího oka až po teleobjektiv. Budeš mít zároveň možnost ozkoušet si profesionální objektivy a tělo značky NIKON. Návod ke Tvému fotoaparátu. Vhodné oblečení.
Určeno pro: fotografy začinající a pokročilé se zájmem o sportovní fotografii či fotografii letadel

Termín a místo: zvolíme individuálně, dle Tvých potřeb a představ  


Cena: 2999 CZK + doprava
GARANCE SPOKOJENOSTI: Váháš se svou účastí na foto workshopu? Máš mou 100 % garanci spokojenosti! V opačném případě Ti vrátím platbu v plné výši zpět!

Chceš získat ještě víc? Pak Ti BONUSY od partnerů v hodnotě přesahující 1.500,- korun udělají opravdu radost! Těšit se rozhodně můžeš na:

Chceš udělat radost tímto foto workshopem někomu ze svých blízkých? Využij možnosti získat dárkový poukaz! 

Přihlaš se na WORKSHOP právě teď!