Sem vložte podnadpis

Fotíš letadla? Nauč se je fotit lépe!

Miluješ fotografování letadel? Pak máš báječnou příležitost své fotografie posunout na vyšší úroveň, právě díky tomuto kurzu zaměřenému na teorii fotografování a úpravy fotografií letadel.

Čím na kurzu začneme?
Nejprve si společně projdeme Tvou dosavadní tvorbu. Řekneme si také o foto technice, kterou máš k dispozici a o programech, ve kterých upravuješ své fotografie. Od toho se bude odvíjet, na co se konkrétně v rámci kurzu zaměříme. Zároveň se budeme věnovat i Tvým otázkám, které si v souvislosti s tímto tématem na kurz připrav.
Čemu se budeme v rámci kurzu věnovat? Vezmeme to od naprostých základů, kdy a za jakých podmínek fotografovat, jak dbát na bezpečnost a jak spolupracovat s piloty, přes nastavení fotoaparátu za konkrétní situace, jak pracovat se světlem a kompozicí a jak fotografie upravovat v dostupných programech na Tvém počítači.
Co si z kurzu odneseš? Jistotu v ovládání fotoaparátu za standardních i nestandardních situací, nové tipy a triky na fotografování letadel za různých podmínek a jednoduché postupy pro úpravu fotografií v počítači.
Co s sebou? Předem připravené otázky v bodech na papíře, které Tě v souvislosti s tématem fotografování letadel napadnou, USB flashku s cca 25 Tvým fotografiemi s leteckou tématikou, tužku, papír, Tvůj fotoaparát, návod k němu a případně i Tvůj notebook.
Určeno pro: fotografy začínající, ale i pokročilé se zájmem o sportovní fotografii či fotografii letadel.
Info o délce trvání kurzu: Délka trvání kurzu záleží pouze na Tvém rozhodnutí.

Termín a místo: zvolíme individuálně, dle Tvých potřeb a představ  


Cena: 349 CZK / hodina / osoba + doprava
GARANCE SPOKOJENOSTI: Váháš se svou účastí na kurzu? Máš mou 100 % garanci spokojenosti! V opačném případě Ti vrátím platbu v plné výši zpět!

Chceš udělat radost tímto foto kurzem někomu ze svých blízkých? Využij možnosti získat dárkový poukaz! 

Přihlaš se na KURZ právě teď!